• سلام! لطفا عضو انجمن شو و کمک کن تا یه تالار خوب داشته باشیم

توهین ها و تحریف های ایران در کمیک

• نویسنده موضوع Amir mohammad badry
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها: پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها: بازدیدها 45

Amir mohammad badry

Reputable Member
Member
پسندها
61
امتیازها
28
کُلُنِل در سوپر من
این شخصیت ایرانی و اهل استان آذربایجان است که از تجاوز آمریکا به کشورش یعنی عراق ناراحت است!

رارز
قدمت بغداد به دوره ی عباسیان می رسه، نه مادها. ایرانی ها دقیقا چه ربطی به بغداد دارن؟بعدشم، چیزی به اسم جادوگر ایرانی نداشتیم چون زرتشتی ها از جادو متنفر بودن و می گفتن حرامه!

زرتشت در کمیک بربریان
دوستان، زرتشت با جادو و نحسی مبارزه کرد.یادتون بمونه بزرگترین دشمن زرتشت جادوگری به اسم داروسراب بود.
تو این کمیک اومده زرتشت جادوگره!

سنجر جاوید در uncanny x2 force
میدونیم که برخی اسامی ما بعد از اسلام اومدن و یکی ازشونم سنجر بود پس امکان نداره یک ایرانی قبل از اسلام اسم عربی داشته باشه.دوما شاپور دوم پارتی و ساسانی بود، نه پارسی! سوما شاهان ایران زنا نمی کردن و کنیزه نداشتن چون در آئین زرتشت حرام بود!چهارما، نه لباسش نه ظاهرش مثل ایرانی ها نیست. اینم بدونین نه غول چراغ جادو و نه قالیچه ی پرنده مال ایران، مصر و عراق نیستن، مال هندن!

تهران در سوپرمن!
بارگیری - 2024-06-04T010302.867.jpeg
خب، مثلا ایرانیا اینجا تو تهران چرا شورش کردن که سوپرمن نجاتشون بده؟دلیل بیارین.شاید شورش کردن که سوپر من نجاتشون بده!.بعدشم، کی گفت سربازای ما این شکلی ان؟شما ۴۰سال پیش به عراق دادین تا بهمون حمله کنن اون موقع کی ازمون دفاع کرد؟

سیروکو در سوپر من

Sirocco.jpg

مردم تهران اصلا از دم عربن!دشداشه می پوشن عربی حرف می زنن هرکی ندونه عراقه!پلیسای ماهم شنل قرمز می پوشن می رن دعوا!

رستم تروریسم از گروه جهاد! Suicide squad1
غربیا یه فلسفه ی جدید دارن، هرکی مسلمانه-هرکی عربه-هرکی ایرانیه آدمخواره و آدمخوارا هفتاد و پنج درصد جهان رو تشکیل میدن!برین quora ببینین!

جابر بن حیان در مارول!
جابر بن حیان مسلمان بوده و انگار تنها مسلمان خوبه جهانه!

ایرانیها در فیلم ۳۰۰!
این نظر تمام قاره آمریکا درباره تاریخ شماست!
images (52).jpeg
images (51).jpeg
images (47).jpeg
images (46).jpeg
images (43).jpeg
images (40).jpeg

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
عقب
بالا